DĖL KORUPCIJOS PASIREIŠKIMO TIKIMYBEI NUSTATYTI VIEŠŲJŲ IR PRIVAČIŲ INTERESŲ DERINIMO KONTROLĖS IR VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SRITYJE ATLIKTOS ANALIZĖS IR VERTINIMO APRAŠYMAS

KORUPCJOS PREVENCIJOS 2018-2020 METŲ PROGRAMOS PRIEMONIŲ PLANO ĮGYVENDINIMO ATASKAITA UŽ 2020 M.

KORUPCIJOS PREVENCIJOS 2018 - 2020 METŲ PROGRAMOS PRIEMONIŲ PLANO ĮGYVENDINIMO ATASKAITA UŽ 2018 M. II PUSM.

KORUPCIJOS PREVENCIJOS 2018 - 2020 METŲ PROGRAMOS PRIEMONIŲ PLANO ĮGYVENDINIMO ATASKAITA UŽ 2019 M. I PUSM.

KORUPCIJOS PREVENCIJOS 2018 - 2020 METŲ PROGRAMOS PRIEMONIŲ PLANO ĮGYVENDINIMO ATASKAITA UŽ 2019 M. II PUSM.

KORUPCIJOS PREVENCIJA JONIŠKIO RAJONE

JEI SUSIDŪREI SU KORUPCIJA - PRANEŠK STT

JEI SUSIDŪREI SU KORUPCIJA TURI ŽINOTI (ATMINTINĖ)

Asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją mokykloje – Salomėja Laukutienė, vyr. socialinė pedagogė.

Susidūrus su korupcijos apraiškomis Kriukų pagrindinėje mokykloje, kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kriukų pagrindinė mokykla

Pareigų, kurias siekiantys eiti arba einantys

asmenys privalomai tikrinami kreipiantis

į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų

tarnybą, sąrašas

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos sukurtas vaizdo klipas - socialinės reklamos konkurso „Joniškis be korupcijos“ nugalėtojas (mokytojos S. Laukutienė ir V. Uogelytė-Auksorienė).

Nuo 2004 metų gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Mūsų mokyklos mokinių aktyvas, pritardamas idėjai, kad antikorupcinės iniciatyvos turi kilti iš visuomenės, organizavo piešinių konkursą „Mes – prieš korupciją‘‘.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad I vietos nugalėtoja tapo 7 kl. mokinė Amanda, II vietą užėmė mokyklos prezidentė Urtė, III vietą laimėjo 8 kl. mokinė Agnė.

I vieta

1vieta